Доставка

Інтернет-магазин виконує доставку будь-якого товару своєю власною Службою доставки.

Вартість доставки кур'єром

Вартість доставки товару із нашого магазину - 200 грн,
якщо обираєте при замовленні товару спосіб доставки нашим кур'єром.

Місце доставки

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджеру Служби доставки, який зв'яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Час доставки

Оплата

ПОРЯДОК ОПЛАТИ

Оплата готівкою (для фізичних осіб): 

  • безпосередньо при отриманні товару.
  • грошовий переказ на банківську карту.

Безготівковий розрахунок (для юридичних осіб): 

  1. Попередньо по телефону або електронній пошті обумовлюється склад, вартість і термін постачання замовлення.
  2. Покупець електронною поштою надає реквізити організації на яку слід виставити рахунок. 
  3. Ми виставляємо рахунок і відсилаємо електронною поштою його копію.
  4. Покупець сплачує рахунок і висилає нам електронною поштою копію довіреності на отримання товару.
  5. Після надходження грошей на розрахунковий рахунок ми відвантажуємо товар. Разом з товаром покупцю надається: оригінал рахунку, видаткова накладна в 2-х примірниках (для платника ПДВ - реєструємо податкову накладну), або копії свідоцтв (витягів) про державну реєстрацію і про сплату єдиного податку, копії сертифікатів та інших документів (за запитом).
  6. Після отримання товару покупець розписується в видаткових накладних (підпис в довіреності на отримання товару і видаткових накладних повинен бути ідентичним) і повертає один примірник видаткової накладної і оригінал довіреності. Повернення видаткової накладної і довіреності може бути здійснене рекомендованим листом (адресу, на яку слід відправити лист, буде вказано у видаткових документах).

Image description

Правила

Image description

Правила

При доставці вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: товарний, касовий чеки, а також гарантійний талон.Прі оформленні покупки на організацію, вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку вашої організації.

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується, вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару. При необхідності інсталяції придбаного в нашому магазині товару вам необхідно повідомити про це нашого менеджера. В момент доставки замовленого вами товару перевіряйте комплектність доставленого товару, його працездатність, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.

У випадку виникнення питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами: